Click to listen highlighted text!

Зустріч з делегацією істориків та архівістів Республіки Казахстан

На запрошення керівництва Державної архівної служби України директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у зустрічі Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова з делегацією істориків та архівістів Республіки Казахстан, що супроводжувалася радниками Посольства Республіки Казахстан в Україні Сергієм Коноваловим і Касаром Карбозіним та відбулася в актовій залі головного корпусу комплексу споруд центральних державних архівних установ України.

У зустрічі також взяли участь: перший заступник Голови Державної архівної служби України Тетяна Ємельянова, начальник управління комунікацій  Укрдержархіву Юлія Прилепішева, директор Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України (далі ЦДАВО України) Лариса Левченко, директор Центрального державного історичного архіву України, м. Київ (далі ЦДІАК України) Олег Бабенко, заступник директора-головний зберігач фондів Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного (далі ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного) Ніна Невмержицька.

У рамках  проведеної зустрічі та з метою ознайомлення з діяльністю, складом та змістом документів делегація відвідала ЦДАВО України, ЦДІАК України, ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного.

Детальніше на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України

 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!