Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Зустрiч з доктором iсторичних наук Сергiєм Котом

Завідувач сектору управління персоналом та діловодства Надія Аблаєва, головний спеціаліст сектору управління персоналом та діловодства Інна Стратійчук та головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду Віта Набережня взяли участь у зустрiчі з доктором iсторичних наук, заслуженим працiвником культури України керiвником Центру дослiджень iсторико-культурної спадщини України, науковим спiвробiтником lнституту icтopiї НАIГ України, головою Правлiння Фундацiї iменi Олега Ольжича Сергiєм Котом, організатором якої виступив Центральний державний архів зарубіжної Україніки (далі – ЦДАЗУ). Зустріч приурочено до 30-ї річниці Незалежностi України у рамках Мiжнародного тижня архiвiв.

Модератором заходу виступила директор ЦДАЗУ, кандидат історичних наук Ірина Мага.

Під час заходу Сергій Кот презентував свою книгу «Повернення i реституцiя культурних цiнностей у полiтичному та культурному життi Україiни (ХХ – поч. XXI ст.)».

Пiд час презентацiї обговорювалися теми: наукова й пам’яткоохоронна дiяльнiсть української емiграцiї, суспiльна iдея повернення та реституцiї iсторичних пам’яток як елемент боротьби за незалежнiсть України, формування державностi та нацiональної культури; роль громадських органiзацiй та державних iнституцiй у сферi повернення в Україну культурних цiнностей: здобутки та недолiки; мiжнародне культурне спiвробiтництво: свiтовi тенденцiї щодо повернення культурних надбань; практична цiннiсть iнiцiатив зарубiжних українцiв у царинi збереження та повернення нацiональних культурних цiнностей на Батькiвщину.

У заході також взяли участь керівники та працівники державних архівних установ, громадські діячі, представники наукової спільноти, освітніх установ, культурних закладів та засобів масової інформації.

 
 

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!