Click to listen highlighted text!

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні

Затвердженим Планом заходів з реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні  передбачено ряд заходів щодо розвитку архівної сфери, зокрема:

– Забезпечення розвитку діяльності Центрального державного електронного архіву України для створення належних умов постійного зберігання електронних документів Національного архівного фонду та державних електронних інформаційних ресурсів.
– Забезпечення архівних підрозділів центральних органів виконавчої влади спеціалізованим програмним забезпеченням, що дасть змогу здійснювати організацію роботи з архівними електронними документами.
– Розробка та затвердження Порядку приймання-передавання електронних документів Національного архівного фонду на постійне зберігання.
– Забезпечення реалізації пілотного проекту щодо приймання-передавання електронних документів Національного архівного фонду на постійне зберігання від Секретаріату Кабінету Міністрів України до Центрального державного електронного архіву України через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади із застосуванням нових форматів електронного документа та кваліфікованого електронного підпису чи печатки.
– Запровадження архівних електронних послуг за принципом єдиного вікна (“one-stop-shop”) шляхом:
забезпечення архівних установ обладнанням для оцифрування документів Національного архівного фонду;
створення інформаційно-телекомунікаційної системи для організації роботи централізованого електронного фонду користування документами Національного архівного фонду.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!