Кабінет Міністрів України схвалив Дорожню карту відкритих даних на 2018–2020 роки

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 21.11.2018 № 900-р затвердив План дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних, який є Дорожньою картою відкритих даних в Україні, що підготовлена Державним агентством з питань електронного урядування України за підтримки проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», що фінансується USAID/UKAID та виконується у партнерстві з Фондом Євразія та Фондом Східна Європа.

Під час підготовки Дорожньої карти були проведені обговорення з центральними органами виконавчої влади в межах їх компетенції, громадськими організаціями, що працюють із відкритими даними, та враховані думки експертів.

Так, 02 листопада 2018 року директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С. взяв участь у засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності, на якому обговорювалися питання про затвердження Плану дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних.

Відповідно до підпункту 6 пункту 5  затвердженого Плану дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних Державному агентству з питань електронного урядування України, центральним та місцевим органам виконавчої влади, іншим органам державної влади та органам місцевого самоврядування, доручено «забезпечити щорічну передачу—приймання копій наборів відкритих даних з Єдиного державного веб-порталу відкритих даних на постійне зберігання до Центрального державного електронного архіву України».

План дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних

Детальніше про Дорожню карту відкритих даних на офіційній сторінці Державного агентства з питань електронного урядування у мережі Фейсбук

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн