Кабінет Міністрів України схвалив Дорожню карту відкритих даних на 2018–2020 роки

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 21.11.2018 № 900-р затвердив План дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних, який є Дорожньою картою відкритих даних в Україні, що підготовлена Державним агентством з питань електронного урядування України за підтримки проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», що фінансується USAID/UKAID та виконується у партнерстві з Фондом Євразія та Фондом Східна Європа.

Під час підготовки Дорожньої карти були проведені обговорення з центральними органами виконавчої влади в межах їх компетенції, громадськими організаціями, що працюють із відкритими даними, та враховані думки експертів.

Так, 02 листопада 2018 року директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С. взяв участь у засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності, на якому обговорювалися питання про затвердження Плану дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних.

Відповідно до підпункту 6 пункту 5  затвердженого Плану дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних Державному агентству з питань електронного урядування України, центральним та місцевим органам виконавчої влади, іншим органам державної влади та органам місцевого самоврядування, доручено «забезпечити щорічну передачу—приймання копій наборів відкритих даних з Єдиного державного веб-порталу відкритих даних на постійне зберігання до Центрального державного електронного архіву України».

План дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних

Детальніше про Дорожню карту відкритих даних на офіційній сторінці Державного агентства з питань електронного урядування у мережі Фейсбук

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19 лютого 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у щорічному круглому столі архівістів з міжнародною участю «Оцифрування документів Національного архівного фонду, як пріоритетний напрям цифровізації національних архівів: проблеми та перспективи», який відбудеться у читальному залі Центрального державного  кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Афіша. Прес-релізАнкета учасника. Online-реєстрація.

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн