Кафедрі архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка 75 років

Колектив ЦДЕА України вітає кафедру архівознавства та спеціальних галузей історичної науки з ювілеєм та щиро бажає впевнено йти вперед, наполегливо втілювати свою благородну мету – підготовку висококваліфікованих фахівців та науковців! Висловлюємо подяку і глибоку вдячність за плідну співпрацю!

ЦДЕА України із кафедрою архівознавства пов’язують роки співпраці у проведенні спільних науково-практичних заходів з питань архівної справи, підготовки спільних наукових публікацій у виданнях. Працівники архіву є випускниками кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки.

Заступник директора ЦДЕА України Людмила Паламарчук та провідний архівіст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Олена Левчук взяли участь у ХХ джерелознавчих читаннях з нагоди 75-річчя від дня заснування кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Темою ювілейних читань стало «Архівознавство в контексті історичної пам’яті та цифровізації суспільства».

У заході  взяли участь керівники: Державної архівної служби України;  центральних державних архівів України; Державного архіву м. Києва; викладачі, науковці, архівісти, випускники кафедри різних років.

Під час проведення заходу було урочисто відкрито виставку художніх робіт українського художника, випускника кафедри Ярослава Бондарчука під назвою «Барви життя», яка експонується у Музеї історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Програма пленарного засідання

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн