Click to listen highlighted text!

Кафедрі архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка 75 років

Колектив ЦДЕА України вітає кафедру архівознавства та спеціальних галузей історичної науки з ювілеєм та щиро бажає впевнено йти вперед, наполегливо втілювати свою благородну мету – підготовку висококваліфікованих фахівців та науковців! Висловлюємо подяку і глибоку вдячність за плідну співпрацю!

ЦДЕА України із кафедрою архівознавства пов’язують роки співпраці у проведенні спільних науково-практичних заходів з питань архівної справи, підготовки спільних наукових публікацій у виданнях. Працівники архіву є випускниками кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки.

Заступник директора ЦДЕА України Людмила Паламарчук та провідний архівіст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Олена Левчук взяли участь у ХХ джерелознавчих читаннях з нагоди 75-річчя від дня заснування кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Темою ювілейних читань стало «Архівознавство в контексті історичної пам’яті та цифровізації суспільства».

У заході  взяли участь керівники: Державної архівної служби України;  центральних державних архівів України; Державного архіву м. Києва; викладачі, науковці, архівісти, випускники кафедри різних років.

Під час проведення заходу було урочисто відкрито виставку художніх робіт українського художника, випускника кафедри Ярослава Бондарчука під назвою «Барви життя», яка експонується у Музеї історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Програма пленарного засідання

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!