Концерт на «Арені Львів» до 50-річчя Андрія Кузьменка

Начальники відділів формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г. та забезпечення збереженості та обліку документів Чернятинська Ю. Г. відвідали великий стадіонний концерт до 50-річчя Андрія Кузьменка, що проходив на «Арені Львів» під гаслом «Друзі для друга».
Концерт «Кузьма-50» зібрав близько 25 тисяч слухачів! На великому екрані транслювалися архівні фото та відео Кузьми, що створювало ефект присутності Андрія Кузьменка. Віддати шану Кузьмі прийшло понад два десятки зіркових друзів-музикантів, які разом із групою «Скрябін» заспівали понад тридцять відомих та маловідомих пісень Андрія.
Пісня «Мам» прозвучала голосом самого Кузьми. Батьки Андрія, Ольга Михайлівна і Віктор Кузьмич, були того вечора серед глядачів на стадіоні.
Працівники архіву  зустрілися із фондоутворювачем ЦДЕА України, мамою Андрія Кузьменка, Ольгою Михайлівною, яка передала нові документи в електронній формі, що поповнять фонд особового походження «Кузьма Скрябін (Кузьменко Андрій Вікторович) (1968 – 2015 рр.) український співак, музикант, лідер гурту «Скрябін».

Фоторепортаж

  
Буклет «50 найкращих цитат Кузьми Скрябіна»

Відео на пісню «Мам» голосом Кузьми під час концерту «Кузьма-50»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19 лютого 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у щорічному круглому столі архівістів з міжнародною участю «Оцифрування документів Національного архівного фонду, як пріоритетний напрям цифровізації національних архівів: проблеми та перспективи», який відбудеться у читальному залі Центрального державного  кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Афіша. Прес-релізАнкета учасника. Online-реєстрація.

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн