Click to listen highlighted text!

Кінолекторій «Мовою кіно. Кінодокумент як місце пам’яті. Григорій Гавриленко: образ світлий»

Головний спеціаліст сектору фінансово-економічного забезпечення та бухгалтерського обліку Марія Шаповал, головний спеціаліст Інна Очеретяна та провідний архівіст Наталія Йовенко відділу забезпечення доступу до документів та використання інформації відвідали кінолекторій «Мовою кіно. Кінодокумент як місце пам’яті. Григорій Гавриленко: образ світлий», що відбувся у кінозалі Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного (далі ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного) (м. Київ, вул. Солом’янська, 24).

Завідувачем сектору публікації документів Людмилою Касян проведено коротку лекцію про роль кінодокументів у збереженні культурної пам’яті. Також у рамках кінолекторію відбувся показ фільму А. Д. Сирих «Григорій Гавриленко. Образ світлий» («Укркінохроніка», 1988 р.) із зібрання ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного.

Афіша

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!