Click to listen highlighted text!

Міжнародна конференція ICA Adelaide 2019

21-25 жовтня 2019 року в Аделаїді (Південна Австралія) відбулася міжнародна архівна конференція ICA Adelaide 2019 на тему «Проєктування архіву», яка була представлена Міжнародною радою архівів (ICA), Австралійським товариством архівістів (ASA), Асоціацією архівів і записів Нової Зеландії Te Huinga Mahara (ARANZ) та Тихоокеанською регіональною філією Міжнародною радою архівів (PARBICA).

Програма конференції була спрямована на вивчення використання емпатії, творчості, інновацій, експериментів, прототипування та спільного проєктування при розробці систем обліку, систем управління інформацією, архівних програм та служб.

Основними доповідачами на міжнародній конференції виступили:

  • професор архівознавства кафедри інформаційних досліджень Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі (UCLA), доктор Мішель Касвелл (Michelle Caswell);
  • професор кафедри цифрової економіки Квінслендського університету технологій Марек Ковалькевич (Marek Kowalkiewicz);
  • професор архіву та управління справами на кафедрі інформаційних досліджень Університетського коледжу Лондона (UCL), доктор Елізабет Шеперд (Elizabeth Shepherd);
  • член Тахлтанської нації, бібліотекар з навчання та організаційного розвитку в Манітобському університеті Каміл Каллісон (Camille Callison).

Детальніше на вебсайті Міжнародної ради архівів

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!