Міжнародне стажування українських та литовських колег в Національному архіві Фінляндії

Вітаємо наших українських та литовських колег: завідувача кафедри історії та документознавства Національного авіаційного університету, професора Ірину Тюрменко; доцентів цієї ж кафедри, кандидатів історичних наук Людмилу Божук та Тетяну Клиніну; проректора з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків Університету  менеджменту  освіти, доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена НАПН України Олену Отіч; завідувача відділу науково-організаційної роботи Університету  менеджменту  освіти, кандидата історичних наук Інну Отамась; начальника відділу щодо нагляду за управлінням документацією Литовського державного нового архіву Контрімавічієне Дануте (Danutė Kontrimavičienė) з успішним завершенням Міжнародного наукового стажування в Національному архіві Фінляндії, що відбулося з 27 по 31 травня 2019 року на двох площадках: у м. Хельсінки та м. Хаммелліні.

Детальніше про подію на вебсайті факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн