Міжнародне стажування українських та литовських колег в Національному архіві Фінляндії

Вітаємо наших українських та литовських колег: завідувача кафедри історії та документознавства Національного авіаційного університету, професора Ірину Тюрменко; доцентів цієї ж кафедри, кандидатів історичних наук Людмилу Божук та Тетяну Клиніну; проректора з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків Університету  менеджменту  освіти, доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена НАПН України Олену Отіч; завідувача відділу науково-організаційної роботи Університету  менеджменту  освіти, кандидата історичних наук Інну Отамась; начальника відділу щодо нагляду за управлінням документацією Литовського державного нового архіву Контрімавічієне Дануте (Danutė Kontrimavičienė) з успішним завершенням Міжнародного наукового стажування в Національному архіві Фінляндії, що відбулося з 27 по 31 травня 2019 року на двох площадках: у м. Хельсінки та м. Хаммелліні.

Детальніше про подію на вебсайті факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша. Програма.

Виставки онлайн