Міжнародний день відкритих даних

2 березня 2019 року весь світ вже вдев’яте поспіль відзначатиме Міжнародний день відкритих даних.
Міжнародний день відкритих даних  – це міжнародний проект, організований Фондом відкритих знань (Open Knowledge International) за підтримки різних міждержавних та міжнародних організацій: Hivos , Mapbox , Frictionless Data для репродуктивних досліджень і Міністерством закордонних справ та Співдружності Сполученого Королівства.

З нагоди дня відкритих даних в різних країнах пройдуть понад 300 подій, зустрічей, лекцій,  хакатонів, які популяризують концепції відкритості і доступності даних у всіх сферах суспільного життя, зокрема:

З 14 лютого 2019 року в Києві стартував Open Data Challenge – найбільший конкурс ІТ-проектів у сфері відкритих даних з призовим фондом 2,5 млн грн, що спрямований на створення інноваційних проектів, які матимуть антикорупційну спрямованість та сприятимуть вирішенню проблем суспільства.
Аудиторія конкурсу – це не лише ІТ спеціалісти, а й підприємці, громадські активісти, дизайнери, студенти й усі, хто мають ідеї щодо використання державних статистичних даних. 

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн