Міжнародний день відкритих даних

2 березня 2019 року весь світ вже вдев’яте поспіль відзначатиме Міжнародний день відкритих даних.
Міжнародний день відкритих даних  – це міжнародний проект, організований Фондом відкритих знань (Open Knowledge International) за підтримки різних міждержавних та міжнародних організацій: Hivos , Mapbox , Frictionless Data для репродуктивних досліджень і Міністерством закордонних справ та Співдружності Сполученого Королівства.

З нагоди дня відкритих даних в різних країнах пройдуть понад 300 подій, зустрічей, лекцій,  хакатонів, які популяризують концепції відкритості і доступності даних у всіх сферах суспільного життя, зокрема:

З 14 лютого 2019 року в Києві стартував Open Data Challenge – найбільший конкурс ІТ-проектів у сфері відкритих даних з призовим фондом 2,5 млн грн, що спрямований на створення інноваційних проектів, які матимуть антикорупційну спрямованість та сприятимуть вирішенню проблем суспільства.
Аудиторія конкурсу – це не лише ІТ спеціалісти, а й підприємці, громадські активісти, дизайнери, студенти й усі, хто мають ідеї щодо використання державних статистичних даних. 

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн