Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Міжнародний день відкритих даних

2 березня 2019 року весь світ вже вдев’яте поспіль відзначатиме Міжнародний день відкритих даних.
Міжнародний день відкритих даних  – це міжнародний проект, організований Фондом відкритих знань (Open Knowledge International) за підтримки різних міждержавних та міжнародних організацій: Hivos , Mapbox , Frictionless Data для репродуктивних досліджень і Міністерством закордонних справ та Співдружності Сполученого Королівства.

З нагоди дня відкритих даних в різних країнах пройдуть понад 300 подій, зустрічей, лекцій,  хакатонів, які популяризують концепції відкритості і доступності даних у всіх сферах суспільного життя, зокрема:

З 14 лютого 2019 року в Києві стартував Open Data Challenge – найбільший конкурс ІТ-проектів у сфері відкритих даних з призовим фондом 2,5 млн грн, що спрямований на створення інноваційних проектів, які матимуть антикорупційну спрямованість та сприятимуть вирішенню проблем суспільства.
Аудиторія конкурсу – це не лише ІТ спеціалісти, а й підприємці, громадські активісти, дизайнери, студенти й усі, хто мають ідеї щодо використання державних статистичних даних. 

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!