Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Мінцифра пришвидшує запуск онлайн-послуги єМалятко в регіонах

Міністерство цифрової трансформації пришвидшує запуск комплексної онлайн-послуги єМалятко в містах та областях України. Це особливо важливо під час пандемії, щоб мінімізувати контакт батьків немовлят з державними установами. Для цього перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб вже розпочав інспекцію українськими містами, щоб особисто проконтролювати та сприяти запуску послуги у пологових будинках в регіонах.

«Зараз ми активно співпрацюємо з Міністерством охорони здоров’я та Національною службою здоров’я України над тим, щоб електронний медичний висновок був запроваджений  у всіх пологових будинках України. До кінця року кожна українська сім’я, у якій народилася дитина, зможе отримати сучасний сервіс від держави без необхідності контактувати з нею. Швидко, зручно та навіть не виходячи з дому»,– підкреслив Олексій Вискуб

Детальніше на офіційному вебсайті Міністерства та Комітету цифрової трансформації 

Стаття Олексія Вискуба в інтернет-виданні «Українська правда» «Проєкт «єМалятко»: 5 цифрових перемог»

 

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Програма. Детальніше.

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!