Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Мінцифра пришвидшує запуск онлайн-послуги єМалятко в регіонах

Міністерство цифрової трансформації пришвидшує запуск комплексної онлайн-послуги єМалятко в містах та областях України. Це особливо важливо під час пандемії, щоб мінімізувати контакт батьків немовлят з державними установами. Для цього перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб вже розпочав інспекцію українськими містами, щоб особисто проконтролювати та сприяти запуску послуги у пологових будинках в регіонах.

«Зараз ми активно співпрацюємо з Міністерством охорони здоров’я та Національною службою здоров’я України над тим, щоб електронний медичний висновок був запроваджений  у всіх пологових будинках України. До кінця року кожна українська сім’я, у якій народилася дитина, зможе отримати сучасний сервіс від держави без необхідності контактувати з нею. Швидко, зручно та навіть не виходячи з дому»,– підкреслив Олексій Вискуб

Детальніше на офіційному вебсайті Міністерства та Комітету цифрової трансформації 

Стаття Олексія Вискуба в інтернет-виданні «Українська правда» «Проєкт «єМалятко»: 5 цифрових перемог»

 

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!