Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Навчальний семінар з питань підготовки та оформлення документів

Відповідно до Плану проведення навчальних семінарів для працівників Центрального державного електронного архіву України у 2021 році, затвердженого наказом директора ЦДЕА України від 04.01.2021 № 2, провідний архівіст відділу формування Національного архівного фонду Інна Стратійчук та завідувач сектору управління персоналом та діловодства Надія Аблаєва провели для працівників архіву навчальний семінар з питань підготовки та оформлення документів на тему: «Підготовка та оформлення службових документів у ЦДЕА України».
Доповідачі зазначили, які є основні вимоги для підготовки службових документів у ЦДЕА України, та наголосили про дотримання вимог Інструкції з діловодства ЦДЕА України при підготовці документації.
Семінар відбувся з дотриманням всіх вимог до проведення подібних заходів в умовах карантину.

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!