Навчальний семінар з інформаційної безпеки в ЦДЕА України

Відповідно до Плану проведення навчальних семінарів для працівників Центрального державного електронного архіву України у 2021 році, затвердженого наказом директора ЦДЕА України від 04.01.2021 № 2 провідний архівіст відділу цифрових технологій та захисту інформації Горбач Олександр провів для працівників архіву навчальний семінар щодо інформаційної безпеки.

Доповідач наголосив на необхідності застосування гнучкої політики паролів, яка убезпечує інформаційно-телекомунікаційну систему ЦДЕА України від кіберінцидентів та кібератак.

У заході також взяли участь співробітники Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства.

Семінар відбувся з дотриманням всіх вимог до проведення подібних заходів в умовах карантину.

Назад

Анонси

21-22 квітня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Третя міжнародна наукова конференція «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання». Місце проведення: м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8, Національний авіаційний університет, кафедра історії та документознавства. Інформаційний лист.  Електронна форма для реєстрації.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн