Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Навчальний семінар з інформаційної безпеки в ЦДЕА України

Провідний архівіст відділу інформаційних технологій та кіберзахисту Горбач Олександр на виконання наказу директора ЦДЕА України від 23.10.2020 № 109 для працівників ЦДЕА України провів навчальний семінар щодо інформаційної безпеки та повторний інструктаж користувача інформаційно-телекомунікаційної системи ЦДЕА України.

Захід мав на меті підвищення культури безпекового поводження в кіберпросторі, поширення знань, навичок і здібностей, необхідних для підтримки цілей кібербезпеки, підвищення рівня обізнаності працівників ЦДЕА України щодо кіберзагроз та кіберзахисту.

Детальніше Горбач Олександр зупинився на застосуванні гнучкої політики паролів, яка убезпечує інформаційно-телекомунікаційну систему ЦДЕА України від кіберінцидентів, кібератак, та перелічив вимоги для створення надійних паролів:

  • довжина – використання не менше восьми символів;
  • складність – пароль повинен містити літери, цифри, символи і знаки пунктуації у різних комбінаціях;
  • зміна – передбачає часту зміну паролей для електронної пошти, для входу до персонального комп’ютера, в особистий обліковий запис програми;
  • різноманітність – застосування різних паролів для різних програм, що використовуються впродовж роботи.

Семінар відбувся з дотриманням всіх вимог до проведення подібних заходів в умовах карантину.

Назад

Анонси

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!