Click to listen highlighted text!

Навчальний семінар на тему: «Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців»

Відповідно до Плану проведення навчальних семінарів для працівників Центрального державного електронного архіву України у 2021 році, затвердженого наказом директора ЦДЕА України від 04.01.2021 № 2 завідувач сектору управління персоналом та діловодства Надія Аблаєва провела для працівників архіву навчальний семінар на тему: «Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців».
Доповідач розповіла про основні засади визначення результатів виконання завдань державними службовцями категорії «Б» та «В», етапи оцінювання, ролі учасників оцінювання на етапах визначення результатів.

Презентація на тему: «Основні засади визначення результатів виконання завдань в державних органах» 

Частина 1 (pdf, 399 Kb)

Частина 2 (pdf, 490 Kb)

Частина 3 (pdf, 329 Kb)

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!