Click to listen highlighted text!

Навчальний семінар «Практика застосування психології безпеки життєдіяльності працівниками ЦДЕА України»

Відповідно до Плану проведення навчальних семінарів для працівників Центрального державного електронного архіву України у 2021 році, затвердженого наказом директора ЦДЕА України від 04.01.2021 № 2 та Плану-графіку проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці в ЦДЕА України на 2021 рік, затвердженого директором ЦДЕА України 21.12.2020, головний спеціаліст сектору фінансово-економічного забезпечення та бухгалтерського обліку Марія Шаповал провела для працівників архіву навчальний семінар на тему: «Практика застосування психології безпеки життєдіяльності працівниками ЦДЕА України».
Доповідач розповіла про стрес-фактори та особливості реагування на них, ознаки і причини стресів, способи боротьби зі стресом та про методи його профілактики.

Презентація з питань охорони праці на тему: «Практика застосування психології безпеки життєдіяльності працівниками ЦДЕА України» (PDF, 142 Kb)

 

Назад

Анонси

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!