Click to listen highlighted text!

Навчання з пожежної безпеки

Працівники ЦДЕА України взяли участь у заходах щодо забезпечення протипожежної безпеки в архіві та евакуації працівників з головної будівлі комплексу споруд Центральних державних архівних установ України (далі ЦДАУ України), що були проведені на виконання листа Державної архівної служби України від 23.01.2020 № 360/02/25/03 «Про забезпечення пожежної безпеки», а саме:

4 лютого 2020 року відповідальна особа за протипожежний стан в ЦДЕА України, головний спеціаліст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Наталія Передерій провела навчання працівників ЦДЕА України з правил пожежної безпеки;

5 лютого 2020 року завідувач відділу охорони, цивільного захисту та пожежної безпеки Дирекції з експлуатації комплексу споруд ЦДАУ України  Володимир Богдановський провів навчання працівників ЦДЕА України з евакуації у разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі).

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!