Click to listen highlighted text!

Настановча вебконференція експертної ради роботодавців

Директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук, Юрій Ковтанюк взяв участь у настановчій вебконференції експертної ради роботодавців Кафедри інформаційних систем і технологій Факультету транспортних та інформаційних технологій  Національного транспортного університету, до якої він увійшов за згодою та на підставі договору про співробітництво між ЦДЕА України та Національним транспортним університетом. Рада була утворена з метою забезпечення високої якості професійної підготовки фахівців на основі комплексного співробітництва.

Модератором заходу виступив Юрій Палеха, кандидат історичних наук, професор Кафедри інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки Національного транспортного університету.

В роботі настановчої вебконференції експертної ради роботодавців також взяли участь:

  • Алі Аль-Амморі, професор, доктор технічних наук, завідувач Кафедри інформаційних систем і технологій Національного транспортного університету;
  • Володимир Камишин, доктор педагогічних наук, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, в.о. директора Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ);
  • Віталій Зарицький, директор Видавництва Ліра-К;
  • Олександр Гаранін, старший науковий співробітник, кандидат історичних наук, директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, Голова Спілки архівістів України.

Учасникам заходу було презентовано «результати опитування студентів щодо залучення роботодавців до навчального процесу, соціальної підтримки в Національному транспортному університеті, забезпечення безпечності життя та психічного здоров’я й участі в програмах міжнародної академічної мобільності».

Вебконференція відбулася за допомогою засобу Zoom.

Фоторепортаж

 
 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!