Click to listen highlighted text!

Науково-практична конференція «Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка»

13 червня 2019 року

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк у складі української делегації на чолі з Головою Державної архівної служби України Тетяною Барановою взяв участь у роботі спільної українсько-польської науково-практичної конференції «Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка», організаторами якої є Державна архівна служба України та Генеральна дирекція державних архівів Республіки Польща.

Конференцію урочисто відкрив Головний директор  Державних архівів Польщі, доктор філософії (dr) Павел Пєтшик (Paweł Pietrzyk), який наголосив на стратегічному партнерстві та тісних відносинах між польськими та українськими архівами. У церемонії відкриття заходу взяв участь посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця, який  звернувся до присутніх зі словами привітання та наголосив на ролі міжнародного архівного співробітництва та відкритості в обміні знаннями.

У роботі конференції взяли участь представники центральних адміністративних органів Польщі та державних архівів, а також науково-культурних установ, що співпрацюють з Генеральною дирекцією Державних архівів Польщі.

Перший день науково-практичної конференції передбачає роботу наступних пленарних секцій:

  • пленарна секція І – Підвищення доступності архівних ресурсів (ретроконверсія, надання онлайн-доступу, оцифровування);
  • пленарна секція ІІ – Архіви і послуги для громадян (включаючи електронні послуги.

Модератором пленарної секції II  виступив директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк.

Програма конференції.

Детальніше на веб-сайті Генеральної дирекції Державних архівів Польщі.

Фоторепортаж

 

14 червня 2019 року

Другий день проведення конференції передбачає роботу наступних пленарних секцій:

  • пленарна секція ІІІ – Роль архівів у побудові електронного адміністрування і інформаційного суспільства;
  • пленарна секція ІV – Приймання електронних документів та їх постійне зберігання – наслідки для діяльності архівів.

В рамках роботи пленарної секції IV директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк виступив з доповіддю на тему «Постійне зберігання електронних документів починається з моменту їх створення».

По завершенні конференції учасники заходу відвідали Національний кіноархів – Інститут аудіовізуальних матеріалів (Filmotece Narodowej – Instytucie Audiowizualnym).

Фоторепортаж

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!