Науково-практичний семінар «Оцифровані колекції та електронний облік в секторі культурної спадщини»

Начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів ЦДЕА України Чернятинська Ю. Г. взяла участь у спеціальному науково-практичному семінарі із серії заходів «Оцифроване надбання: консолідація, інтеграція, креативність» на тему «Оцифровані колекції та електронний облік в секторі культурної спадщини», що відбувся в Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця».

До уваги учасників семінару були представлені результати проектів конкурсу Українського культурного фонду (УКФ) та обговорено впровадження сучасних інформаційних технологій у секторі культурної спадщини, зокрема електронний облік музейних фондів.

Також учасників ознайомили з тестовою версією бази даних  обліку музейних колекцій.

Програма семінару

Фоторепортаж

   

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19 лютого 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у щорічному круглому столі архівістів з міжнародною участю «Оцифрування документів Національного архівного фонду, як пріоритетний напрям цифровізації національних архівів: проблеми та перспективи», який відбудеться у читальному залі Центрального державного  кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Афіша. Прес-релізАнкета учасника. Online-реєстрація.

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн