Обговорення внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних

09 січня 2019 року опубліковано проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних». Проект постанови розроблений з метою уточнення переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних (додаток до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835), затвердження Порядку оцінки стану оприлюднення і оновлення відкритих даних розпорядниками інформації, внесення змін в постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» від 21 жовтня 2015 № 835 та Порядку ведення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних» від 30 листопада 2016 № 867.

18 січня 2019 року за підтримки проекту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах», Державне агентство з питань електронного урядування України спільно з Фондом Східна Європа проведуть громадське обговорення проекту другого пакету змін до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України №835.

Детальніше на веб-сайті Державного агентства з питань електронного урядування України.

Детальніше про громадське обговорення на офіційній сторінці TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах‎ у мережі Facebook.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн