Обговорення проекту Закону України «Про публічні електронні реєстри»

22.02.2018 директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю.С. взяв участь в обговоренні проекту Закону України «Про публічні електронні реєстри», що відбулося в центрі PeremogaSpace (м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 62) за ініціативи Державного агентства з питань електронного урядування України, спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах», який фінансується спільно US AID та DFID та виконується Фондом «Євразія» спільно з Фондом«Східна Європа», та Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO).
В обговоренні взяли участь працівники різних центральних органів виконавчої влади України, зокрема Державної архівної служби України (заступник начальника відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Денисенко О. В. та завідувач сектору правової експертизи та юридичного забезпечення діяльності Швець О. І.) та литовські спеціалісти, зважаючи, що за основу представленого законопроекту було взято подібний законодавчий акт Литовської Республіки.
Ковтанюк Ю. С. висловив пропозиції щодо врахування у наведеному проекті Закону вимог законів України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», «Про Національну програму інформатизації України», «Про електронні довірчі послуги» та «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», зокрема узгодити визначення понять та термінів, що вводять новим законом.

Презентація «Реформа системи електронних публічних реєстрів» 

З текстом законопроекту можна ознайомитись за посиланням https: // goo. gl/ASZ W gp.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19 лютого 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у щорічному круглому столі архівістів з міжнародною участю «Оцифрування документів Національного архівного фонду, як пріоритетний напрям цифровізації національних архівів: проблеми та перспективи», який відбудеться у читальному залі Центрального державного  кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Афіша. Прес-релізАнкета учасника. Online-реєстрація.

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн