Обговорення проекту Закону України «Про публічні електронні реєстри»

22.02.2018 директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю.С. взяв участь в обговоренні проекту Закону України «Про публічні електронні реєстри», що відбулося в центрі PeremogaSpace (м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 62) за ініціативи Державного агентства з питань електронного урядування України, спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах», який фінансується спільно US AID та DFID та виконується Фондом «Євразія» спільно з Фондом«Східна Європа», та Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO).
В обговоренні взяли участь працівники різних центральних органів виконавчої влади України, зокрема Державної архівної служби України (заступник начальника відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Денисенко О. В. та завідувач сектору правової експертизи та юридичного забезпечення діяльності Швець О. І.) та литовські спеціалісти, зважаючи, що за основу представленого законопроекту було взято подібний законодавчий акт Литовської Республіки.
Ковтанюк Ю. С. висловив пропозиції щодо врахування у наведеному проекті Закону вимог законів України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», «Про Національну програму інформатизації України», «Про електронні довірчі послуги» та «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», зокрема узгодити визначення понять та термінів, що вводять новим законом.

Презентація «Реформа системи електронних публічних реєстрів» 

З текстом законопроекту можна ознайомитись за посиланням https: // goo. gl/ASZ W gp.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн