Click to listen highlighted text!

Онлайн-лекція для працівників ЦДЕА України з нагоди святкування Міжнародного дня архівів

В рамках святкування Міжнародного дня архівів головний спеціаліст відділу забезпечення збереженості та обліку документів, кандидат історичних наук Левчук Олена провела ознайомчу онлайн-лекцію для працівників ЦДЕА України щодо історії створення та діяльності Міжнародної ради архівів, у режимі віддаленого доступу за допомогою програмного засобу Google Meet.

Розглянуто історію створення та основні напрямки діяльності Міжнародної ради архівів (далі – МРА), охарактеризовано структуру організації. Доповідач  зосередила увагу слухачів на особливостях вступу в МРА та правах представників кожної з категорій її членів. Окремий розділ лекції було присвячено історії членства України у цій організації.

 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!