Click to listen highlighted text!

Організація діловодства та впровадження електронного документообігу у діяльності ОМС. Цифровізація

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у семінарі на тему «Організація діловодства та впровадження електронного документообігу у діяльності ОМС. Цифровізація», який було організовано в межах програми «Підтримка реформи децентралізації в Україні / U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» для працівників органів місцевого самоврядування України, що відповідають за організацію діловодства та архівну справу, зокрема їх цифровізацію.

Захід відбувся онлайн. Трансляція велась із офісу «U-LEAD з Європою» у м. Києві, розташованого у бізнес-центрі на вул. Велика Житомирьска, 20.

Модераторами-тренерами заходу виступили:

  • Наталія Баланюк, радниця з децентралізації та місцевого самоврядування Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Миколаївській області;
  • Павло Рябоконь, радник з децентралізації та місцевого самоврядування Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Закарпатській області.

Юрій Ковтанюк надав відповіді учасникам заходу з питань організації електронного документообігу та підготовки електронних документів до передавання на архівне зберігання.

Також у заході взяли участь, як експерти:

  • Марина Кузнєцова, начальник відділу формування Національного архівного фонду Державної архівної служби України;
  • Андрій Мелащенко, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, член керівної ради Національного органу із стандартизації України та член колегії ЦДЕА України;
  • працівники Міністерства цифрової трансформації України та державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України;
  • представники регіональних офісів «U-LEAD з Європою».

Загальна кількість учасників семінару склала понад 300 осіб з усіх регіонів України.

Програма семінару

  
 

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!