Подання електронних заяв на вступ до вищих навчальних закладів

Розпочато прийом електронних заяв на вступ до вищих навчальних закладів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів.

Цього року заяви на вступ за спеціальностями, для яких передбачено складання ЗНО, ЄВІ та/або ЄФВВ, здебільшого подаються онлайн через електронні кабінети.

Перед поданням заяв вступники можуть оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали минулих років на поточну конкурсну пропозицію на вебсайті Міністерства освіти і науки України.

Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники зможуть після початку подання заяв на вебсайтах Єдиної державної електронної бази з питань освіти або Вступ.ОСВІТА.UA. Планується, що інформація оновлюватиметься щодоби.

Важливо пам’ятати, що після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету буде вже неможливо. Тому краще пересвідчитись ще раз, що всі дані підвантажені у е-кабінет коректно. Зміна середнього бала після подання першої заяви можлива лише шляхом звернення вступника до закладу освіти, де була зареєстрована перша заява.

Інструкції щодо роботи з системою подання заяв в електронній формі (реєстрація електронного кабінету)

Детальніше на офіційному вебсайті Кабінету Міністрів України

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі».

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн