Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Поступове виведення паспортів-книжечок із обігу

На черговому засіданні Кабінету Міністрів України урядовці підтримали проєкт Закону України «Про паспорт громадянина України у формі книжечки», який передбачає поступове виведення паспортів-книжечок із паперовою основою із обігу. Законопроєкт пропонує визнати постанову Верховної Ради України від 26 червня 1992 року № 2503-XII «Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон» такою, що втратила чинність. Натомість встановити, що паспорт громадянина України у формі книжечки, оформлений до набрання чинності цього закону, залишається чинним до закінчення терміну його дії.

Коли громадянину України необхідно буде вклеювати наступне фото, паперовий паспорт у формі книжечки будуть замінювати на пластикову карту. Нові паспорти будуть видавати тільки у формі пластикових карт.

Детальніше на офіційному вебсайті Кабінету Міністрів України

Назад

Анонси

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!