Click to listen highlighted text!

Поступове виведення паспортів-книжечок із обігу

На черговому засіданні Кабінету Міністрів України урядовці підтримали проєкт Закону України «Про паспорт громадянина України у формі книжечки», який передбачає поступове виведення паспортів-книжечок із паперовою основою із обігу. Законопроєкт пропонує визнати постанову Верховної Ради України від 26 червня 1992 року № 2503-XII «Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон» такою, що втратила чинність. Натомість встановити, що паспорт громадянина України у формі книжечки, оформлений до набрання чинності цього закону, залишається чинним до закінчення терміну його дії.

Коли громадянину України необхідно буде вклеювати наступне фото, паперовий паспорт у формі книжечки будуть замінювати на пластикову карту. Нові паспорти будуть видавати тільки у формі пластикових карт.

Детальніше на офіційному вебсайті Кабінету Міністрів України

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!