Click to listen highlighted text!

Практичне навчання з пожежної безпеки за сигналом «Пожежа»

В рамках виконання плану заходів ЦДЕА України щодо забезпечення пожежної безпеки на 2019 рік відповідальна особа за протипожежний стан в ЦДЕА України, головний спеціаліст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Наталія Передерій та члени добровільної пожежної дружини ЦДЕА України спільно із представниками архівних установ України, взяли участь у практичному навчанні з пожежної безпеки за сигналом «Пожежа»,  що проходило під керівництвом завідувача відділу охорони цивільного захисту та пожежної охорони ДЕКС ЦДАУ України Володимира Богдановського на території комплексу споруд ЦДАУ України.

Головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення Марія Шаповал під час навчання з протипожежної безпеки

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!