Click to listen highlighted text!

Практичний семінар «Публічні консультації: законодавство та практичні аспекти»

Заступник директора ЦДЕА України Ірина Казімірова, головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до документів та використання інформації Інна Очеретяна та провідний архівіст того ж відділу Наталія Йовенко взяли участь у практичному семінару «Публічні консультації: законодавство та практичні аспекти», що відбувся за ініціативи Державної архівної служби України та підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України за допомогою програмного засобу Zoom.

Модератором заходу виступила начальник управління комунікацій Державної архівної служби України Юлія Прилепішева.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася заступник Голови Державної архівної служби України Тетяна Ємельянова.

Заступник директора департаменту – начальник відділу сприяння розвитку громадянського суспільства та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Наталія Окша під час семінару розкрила питання законодавчої та нормативно-правової бази забезпечення організації та проведення публічних консультацій, принципів і стандартів, планування і форматів діалогу з громадськістю.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!