Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Презентація книги Євгена Букета «Семен Неживий – лицар Холодного Яру»

14 жовтня в День захисника України головний редактор загальнодержавної української щотижневої газети «Культура і життя», член колегії Центрального державного електронного архіву України Євген Букет в музейно-етнографічному комплексі «Дикий Хутір» на Черкащині презентував свою книгу «Семен Неживий – лицар Холодного Яру», в якій розповів про одного з лідерів Коліївщини Семена Неживого та інших учасників гайдамацьких повстань і виступів у другій половині XVIII століття. Книгу було написано за результатами наукового дослідження архівних документів означеної доби.

Вітаємо Євгена із здобутками на літературній ниві!

 

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Програма. Детальніше.

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!