Click to listen highlighted text!

Презентація онлайн проєкту «Єдине вікно доступу до цифрових ресурсів українських архівів»

Заступник директора – головний зберігач фондів Ірина Казіміріва була присутня на презентації онлайн проєкту «Єдине вікно доступу до цифрових ресурсів українських архівів», створеного на платформі ARCHIUM, що відбулася в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ».

Проєкт реалізовано за підтримки Анатолія Хромова, Голови Державної архівної служби України та створено ПП «Архівні інформаційні системи» за участі центральних державних архівів України.

Спікерами заходу виступили:

  • Анатолій Хромов, Голова Державної архівної служби України;
  • Кирило Віслобоков, директор ПП «Архівні інформаційні системи»;
  • Лариса Левченко, директор Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України;
  • Ольга Бажан, директор Центрального державного архіву громадських об’єднань України;
  • Тамара Малярчук, заступник директора – головний зберігач фондів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.

До участі у заході були запрошені: працівники Державної архівної служби України, керівники архівних установ, що належать до сфери управління Державної архівної служби України, журналісти, громадські діячі. 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!