Click to listen highlighted text!

Презентація послуг Mobile ID компанії Vodafone

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у презентації послуг Mobile ID компанії Vodafone щодо накладання за допомогою мобільного пристрою кваліфікованого електронного підпису та електронної ідентифікації, які можуть застосовуватися при організації електронного документообігу Державної архівної служби України та установ, що належать до сфери її управління. У заході також взяв участь начальник відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Укрдержархіву Сорока К. Г.

Презентаційні матеріали 
Детальніше:

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!