Click to listen highlighted text!

Презентація послуг Mobile ID компанії Vodafone

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у презентації послуг Mobile ID компанії Vodafone щодо накладання за допомогою мобільного пристрою кваліфікованого електронного підпису та електронної ідентифікації, які можуть застосовуватися при організації електронного документообігу Державної архівної служби України та установ, що належать до сфери її управління. У заході також взяв участь начальник відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Укрдержархіву Сорока К. Г.

Презентаційні матеріали 
Детальніше:

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!