Презентація проєкту Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у презентації проєкту Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року, що відбулася на території комплексу споруд  Центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24).

Спікерами заходу виступили: Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов, перший заступник Голови Державної архівної служби України Тетяна Ємельянова, заступник Голови Державної архівної служби України Лариса Левченко, директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, який виступив з доповіддю щодо стратегічної цілі 1 – «Забезпечення інформаційних потреб суспільства. Рівний доступ до інформації, знань і послуг» до проєкту Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року.

У заході взяли участь працівники Укрдержархіву, керівники центральних державних архівних установ, державних архівів областей, галузевих державних архівів, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, завідувачі та викладачі профільних кафедр київських вишів, приватні підприємці, представники ЗМІ, інші зацікавлені особи в розвитку архівної справи.

Фоторепортаж

 

Проєкт Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року

Презентація проєкту Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року

Відеозапис презентації проєкту Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року на офіційній сторінці Державної архівної служби України у Facebook

Проморолик з презентації проєкту Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн