Click to listen highlighted text!

Презентація проєкту Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у презентації проєкту Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року, що відбулася на території комплексу споруд  Центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24).

Спікерами заходу виступили: Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов, перший заступник Голови Державної архівної служби України Тетяна Ємельянова, заступник Голови Державної архівної служби України Лариса Левченко, директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, який виступив з доповіддю щодо стратегічної цілі 1 – «Забезпечення інформаційних потреб суспільства. Рівний доступ до інформації, знань і послуг» до проєкту Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року.

У заході взяли участь працівники Укрдержархіву, керівники центральних державних архівних установ, державних архівів областей, галузевих державних архівів, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, завідувачі та викладачі профільних кафедр київських вишів, приватні підприємці, представники ЗМІ, інші зацікавлені особи в розвитку архівної справи.

Фоторепортаж

 

Проєкт Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року

Презентація проєкту Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року

Відеозапис презентації проєкту Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року на офіційній сторінці Державної архівної служби України у Facebook

Проморолик з презентації проєкту Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!