Click to listen highlighted text!

Президент видав указ щодо розвитку електронного урядування

Набув чинності Указ Президента України від 29.07.2019 № 558/2019 «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг», який дозволить прибрати перепони на шляху розвитку електронних послуг, налагодження електронної взаємодії державних реєстрів, впровадження електронної ідентифікації.

Впровадження даного документу передбачає вжиття заходів щодо належного функціонування та захисту національних електронних інформаційних ресурсів; забезпечення належного функціонування електронної системи охорони здоров’я з наданням пацієнтам можливості використання її електронних сервісів; активізації наповнення Єдиного державного демографічного реєстру; забезпечення можливості подання суб’єктами господарювання передбаченої законодавством звітності в електронній формі тощо.

Детальніше на офіційному інтернет-представництві Президента України.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!