Прем’єра фільму «Місто, в якому не ходять гроші», знятого за мотивами однойменної повісті Андрія Кузьменка

Працівники ЦДЕА України відвідали всеукраїнську прем’єру фільму «Місто, в якому не ходять гроші», що відбулася у кінотеатрі «Жовтень», знятого за мотивами однойменної повісті Андрія Кузьменка, музиканта та письменника, особовий фонд якого зберігається в ЦДЕА України. Це український повнометражний ігровий фільм режисера Ганки Третяк, знятий приватним коштом компанією Gankafilm.
Під час глядацького обговорення з учасниками творчої групи стрічки, режисер розповіла, що зйомки фільму були заплановані ще за життя Андрія Кузьменка в 2013 році. Планувалося, що Андрій зіграє у фільмі одну з ролей, а також займатиметься музичним супроводом.
У фільмі, як авторський супровід, звучить голос Андрія Кузьменка, записаний ще у 2013 році. У стрічці збережені всі діалоги в тому вигляді, в якому їх написав Андрій.
Начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.  поспілкувалася із режисером Ганкою Третяк щодо можливої співпраці із ЦДЕА України.

  

Назад
Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

15 листопада 2018 року

Відбудеться навчальний семінар для працівників ЦДЕА України з метою підвищення рівня володіння державною мовою. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24, ЦДЕА України, кім. 126.

12-16 листопада 2018 року

Відбудеться стажування представників ЦДЕА України та Державного центру збереження документів НАФ за напрямами: електронний документ, оцифровка документів; реставрація архівних документів. Місце проведення: м. Варшава, Республіка Польща. Програма 1. Програма 2.

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн