Прем’єра фільму «Місто, в якому не ходять гроші», знятого за мотивами однойменної повісті Андрія Кузьменка

Працівники ЦДЕА України відвідали всеукраїнську прем’єру фільму «Місто, в якому не ходять гроші», що відбулася у кінотеатрі «Жовтень», знятого за мотивами однойменної повісті Андрія Кузьменка, музиканта та письменника, особовий фонд якого зберігається в ЦДЕА України. Це український повнометражний ігровий фільм режисера Ганки Третяк, знятий приватним коштом компанією Gankafilm.
Під час глядацького обговорення з учасниками творчої групи стрічки, режисер розповіла, що зйомки фільму були заплановані ще за життя Андрія Кузьменка в 2013 році. Планувалося, що Андрій зіграє у фільмі одну з ролей, а також займатиметься музичним супроводом.
У фільмі, як авторський супровід, звучить голос Андрія Кузьменка, записаний ще у 2013 році. У стрічці збережені всі діалоги в тому вигляді, в якому їх написав Андрій.
Начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.  поспілкувалася із режисером Ганкою Третяк щодо можливої співпраці із ЦДЕА України.

  

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн