Click to listen highlighted text!

Прес-конференція Міністерства юстиції України «Зміни у порядку копіювання архівних документів»

Заступник директора ЦДЕА України Паламарчук Л. В. взяла участь у прес-конференції Міністерства юстиції України «Зміни у порядку копіювання архівних документів», що відбулася під головуванням заступника Міністра юстиції України Чернишова Д. Б. в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ).

Крім заступника Міністра юстиції України Чернишова Д. Б., до учасників заходу звернулися Голова Державної архівної служби України Баранова Т. І., директор Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України Маковська Н. В. та заступник директора Центрального державного архіву громадських об’єднань України Коваленко І. К.

У заході також взяли участь керівники інших центральних державних архівів України, Державного архіву Київської області, Державного архіву м. Києва, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства.

Голова Державної архівної служби України Баранова Т. І. разом з керівниками архівів  відповіли на питання  присутніх на прес-конференції та надали вичерпні роз’яснення щодо позиції архівістів.

Детальніше на веб-сайті Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ»

Фоторепортаж

      

Відеозапис прес-конференції

Джерело: канал «Укрінформ» на YouTube

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!