Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Прес-конференція на тему: «Єдиний стандарт юридично значущого електронного документа»

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у прес-конференції на тему: «Єдиний стандарт юридично значущого електронного документа», яка відбулася в конференц-залі інформаційного агентства  УНІАН.

У прес-конференції також взяли участь Володимир Брусіловський, директор департаменту інформаційних технологій Державного агентства з питань електронного урядування України; В’ячеслав Штанько,  радник з технічних питань електронного урядування компанії GIZ Ukraine; Наталія Дресвяннікова, юрист в сфері електронних довірчих послуг. Модератором виступив Андрій Мелащенко, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова НАН України, член колегії ЦДЕА України.

Захід відбувся за підтримки проекту «Реформа управління на сході України II», який реалізується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Детальніше

Фоторепортаж

 

Відеорепортаж

(дивитися на YouTube)

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!