Click to listen highlighted text!

Прес-конференція на тему: «Інтеграція України в єдиний цифровий ринок ЄС: досягнення і перспективи»

В конференц-залі інформаційного агентства УНІАН відбулася прес-конференція на тему: «Інтеграція України в єдиний цифровий ринок ЄС: досягнення і перспективи» за підтримки проекту «Реформа управління на сході України II», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.

У заході брали участь: Ольга Стефанішина, генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції; Юлія Зайченко, генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства юстиції України; Іван Кульчицький, президент Громадської Організації «Агенція європейських інновацій»; Євгеній Воронюк, заступник директора Департаменту інформаційних систем та технологій Міністерства фінансів України. 

Модератором прес-конференції виступив кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова НАН України, член колегії ЦДЕА України Андрій Мелащенко.

В ході прес-конференції Ольга Стефанішина наголосила, що унікальність єдиного цифрового ринку полягає в тому, що він забезпечує єдині підходи і стандарти, скасовує бар’єри і забезпечує захист персональних даних.

Детальніше на веб-сайті інформаційного агентства УНІАН.

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!