Click to listen highlighted text!

Прес-конференція «Сенсаційна знахідка в архіві»

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк був присутній на прес-конференції, яка відбулася у читальному залі Центрального державного архіву громадських об’єднань України (м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 8), і була присвячена виявленню серед архівних документів унікальної знахідки – хліба часів Голодомору 1932-1933 років.

Шматочки хліба, виготовлені «з невідомої сировини», збереглися в архівній кримінальній справі людини, котра пережила Голодомор 1932-1933 років у місті Києві й заповіла їх «для назидания» майбутнім поколінням.

На прес-конференції виступили і відповіли на запитання преси та інших учасників заходу заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов, Голова Державної архівної служби України Тетяна Баранова, директор Центрального державного архіву громадських об’єднань України Ольга Бажан. 

Прес-реліз.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!