Click to listen highlighted text!

Привітання з Днем вишиванки!

Колектив Центрального державного електронного архіву України вітає всіх з Днем вишиванки!
Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. В наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світові. Одягайте свої вишиванки та нехай всі побачать, як прекрасна наша Україна!
Брати і сестри, шановні співвітчизники, друзі, від щирого серця бажаємо Вам здоров’я, щастя, миру, родинного благополуччя, впевненості у майбутньому, всього найкращого!

Приєднуйтеся!

Флешмоб з дотриманням дистанції в умовах карантину:

Наші спогади:

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!