Привітання з Днем вишиванки!

Колектив Центрального державного електронного архіву України вітає всіх з Днем вишиванки!
Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. В наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світові. Одягайте свої вишиванки та нехай всі побачать, як прекрасна наша Україна!
Брати і сестри, шановні співвітчизники, друзі, від щирого серця бажаємо Вам здоров’я, щастя, миру, родинного благополуччя, впевненості у майбутньому, всього найкращого!

Приєднуйтеся!

Флешмоб з дотриманням дистанції в умовах карантину:

Наші спогади:

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

24 вересня 2020 р.

Європейська Комісія організує вебінар на тему eArchiving: Transform the way you preserve data (eArchiving: перетворіть спосіб збереження даних), на якому буде презентовано набір програмних інструментів Database Preservation Toolkit (DBPTK) від розробника @KEEPSOLUTIONS, призначений для зберігання реляційних баз даних у стандартному архівному форматі. Вебінар відбудеться у межах циклу семінарів, що проводить  Європейська Комісія на власному майданчику протягом 2020 року. Час проведення – 10:00-11:15. Реєстрація

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн