Закон України “Про електронні довірчі послуги” вступив в дію

07 листопада 2018 року вступив в дію Закон України «Про електронні довірчі послуги», який було прийнято Верховною Радою України 05.10.2017 № 2155-VIII і опублікавано в офіційному виданні 07.11.2017 – Голос України № 206.

В розділі VII «Прикінцеві положення» Закону зазначено, що він  набирає чинності через рік з дня його опублікування, крім статті 10, яка набрала чинності з дня опублікування цього Закону.

На виконання Закону України «Про електронні довірчі послуги» Урядом затверджено «Порядок використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності», який набирає чинності з 7 листопада 2018 року.

За інформацією Кабінету Міністрів України, реалізація постанови сприятиме забезпеченню розвитку сфери електронних довірчих послуг та електронного документообігу; встановленню чинності сертифіката відкритого ключа на момент його накладення; посиленню організаційних заходів з підвищення контролю за достовірністю процесу ідентифікації фізичної особи (уповноваженого представника юридичної особи); запобіганню компрометації особистих ключів підписувачів та можливості вчинення шахрайських дій; підвищенню рівня довіри до електронних документів, на які накладено кваліфікований електронний підпис державної установи.

Детальніше.

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн