Закон України “Про електронні довірчі послуги” вступив в дію

07 листопада 2018 року вступив в дію Закон України «Про електронні довірчі послуги», який було прийнято Верховною Радою України 05.10.2017 № 2155-VIII і опублікавано в офіційному виданні 07.11.2017 – Голос України № 206.

В розділі VII «Прикінцеві положення» Закону зазначено, що він  набирає чинності через рік з дня його опублікування, крім статті 10, яка набрала чинності з дня опублікування цього Закону.

На виконання Закону України «Про електронні довірчі послуги» Урядом затверджено «Порядок використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності», який набирає чинності з 7 листопада 2018 року.

За інформацією Кабінету Міністрів України, реалізація постанови сприятиме забезпеченню розвитку сфери електронних довірчих послуг та електронного документообігу; встановленню чинності сертифіката відкритого ключа на момент його накладення; посиленню організаційних заходів з підвищення контролю за достовірністю процесу ідентифікації фізичної особи (уповноваженого представника юридичної особи); запобіганню компрометації особистих ключів підписувачів та можливості вчинення шахрайських дій; підвищенню рівня довіри до електронних документів, на які накладено кваліфікований електронний підпис державної установи.

Детальніше.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн