Click to listen highlighted text!

Закон України “Про електронні довірчі послуги” вступив в дію

07 листопада 2018 року вступив в дію Закон України «Про електронні довірчі послуги», який було прийнято Верховною Радою України 05.10.2017 № 2155-VIII і опублікавано в офіційному виданні 07.11.2017 – Голос України № 206.

В розділі VII «Прикінцеві положення» Закону зазначено, що він  набирає чинності через рік з дня його опублікування, крім статті 10, яка набрала чинності з дня опублікування цього Закону.

На виконання Закону України «Про електронні довірчі послуги» Урядом затверджено «Порядок використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності», який набирає чинності з 7 листопада 2018 року.

За інформацією Кабінету Міністрів України, реалізація постанови сприятиме забезпеченню розвитку сфери електронних довірчих послуг та електронного документообігу; встановленню чинності сертифіката відкритого ключа на момент його накладення; посиленню організаційних заходів з підвищення контролю за достовірністю процесу ідентифікації фізичної особи (уповноваженого представника юридичної особи); запобіганню компрометації особистих ключів підписувачів та можливості вчинення шахрайських дій; підвищенню рівня довіри до електронних документів, на які накладено кваліфікований електронний підпис державної установи.

Детальніше.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!