Click to listen highlighted text!

Про підсумки діяльності Державної архівної служби України у 2020 році та пріоритети на 2021 рік

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк був присутній на публічному звіті Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова  «Про підсумки діяльності Державної архівної служби України за 2020 рік та пріоритети Державної архівної служби України на 2021 рік», що відбувся в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ».

Під час звіту Анатолій Хромов інформував про проведені у 2020 році заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та розглянуті інші питання, пов’язані із реалізацією державної політики в галузі архівної справи, діловодства та створення і функціонування державної системи страхового фонду документації.

Пряма мова Анатолія Хромова: Новий законопроєкт повинен змінити підхід в роботі архівної сфери в Україні

Трансляція публічного звіту Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова «Про підсумки діяльності Державної архівної служби України за 2020 рік та пріоритети на 2021 рік» на каналі YouTube Укрінформу

 
 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!