Про підсумки діяльності Державної архівної служби України у 2020 році та пріоритети на 2021 рік

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк був присутній на публічному звіті Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова  «Про підсумки діяльності Державної архівної служби України за 2020 рік та пріоритети Державної архівної служби України на 2021 рік», що відбувся в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ».

Під час звіту Анатолій Хромов інформував про проведені у 2020 році заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та розглянуті інші питання, пов’язані із реалізацією державної політики в галузі архівної справи, діловодства та створення і функціонування державної системи страхового фонду документації.

Пряма мова Анатолія Хромова: Новий законопроєкт повинен змінити підхід в роботі архівної сфери в Україні

Трансляція публічного звіту Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова «Про підсумки діяльності Державної архівної служби України за 2020 рік та пріоритети на 2021 рік» на каналі YouTube Укрінформу

 
 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн