Click to listen highlighted text!

Про підсумки діяльності Державної архівної служби України у 2019 році

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, завідувач сектору управління персоналом Надія Аблаєва, провідний архівіст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Олена Левчук були присутні на прес-конференції «Публічний звіт Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова про підсумки діяльності Державної архівної служби України у 2019 році», яка відбулася в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ).

Під час звіту Анатолій Хромов інформував про проведені у 2019 році заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та розглянуті інші питання, пов’язані із реалізацією державної політики в галузі архівної справи, діловодства та створення і функціонування державної системи страхового фонду документації.

Пріоритетними напрямами Державної архівної служби України на 2020 рік визначені:

  • цифровізація всіх процесів архівної справи, діловодства та державної системи страхового фонду документації;
  • організація формування і забезпечення гарантованої збереженості документів Національного архівного фонду як складової вітчизняної і світової культурної спадщини та інформаційних ресурсів суспільства;
  • популяризація архівних документів до пам’ятних дат, подій та ювілеїв визначних осіб в історії України;
  • забезпечення реалізації державної політики у сфері створення та ефективного функціонування державної системи страхового фонду документації.

Трансляція «Публічний звіт Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова про підсумки діяльності Державної архівної служби України у 2019 році»на каналі YouTube Укрінформу

Фоторепортаж

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!