Click to listen highlighted text!

Datacenters & Security Innovation Forum 2019

Провідний архівіст відділу інформаційних технологій та кіберзахисту Ігор Сасько та провідний архівіст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Максим Грищенко взяли участь у 9-му щорічному Datacenters & Security Innovation Forum 2019, що відбувся 12 вересня 2019 року в конференц-залі Прем’єр Готелю «Русь» (м. Київ, вул. Госпітальна, 4). Організатором форума виступила Компанія «Бізнес Саміт».

Datacenters & Security Innovation Forum 2019  представив до уваги  сучасні  IT-рішення, програмне забезпечення, технології, інновації, експертизу і реалізовані проєкти в області модернізації, оптимізації і управління ІТ-інфраструктурою,  рішення з ІТ-безпеки і кіберзахисту, а також анонсував новітні технології і рішення в сфері віртуалізації, хмарних технологій, серверного обладнання і рішень, структурованих кабельних систем та систем зберігання даних, інженерної та мережевої інфраструктури, ІТ-технології для роботи з великими масивами даних.

Одним із питань кіберзахисту, порушених під час обговорення, було зберігання засобів кваліфікованого електронного підпису/печатки на захищених носіях особистих ключів відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги». Зазначене питання вже успішно вирішено у ЦДЕА України шляхом придбання захищених носіїв інформації, що мають позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи в сфері технічного захисту інформації, та використовуються для надійного зберігання особистих ключів працівників.

Програма  форуму була доповнена промо-стендами та міні-виставкою послуг, проведенням зустрічей та переговорів, наочною презентацією кращих рішень, послуг, спеціальних пропозицій і інновацій, складних технологічних і проектних рішень, обміном контактами для подальшої співпраці.

Програма заходу

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!