Про участь у Datacenters & Security Innovation Forum 2018

Провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Горбач О. С. взяв участь у 8-му щорічному Datacenters & Security Innovation Forum 2018, що проходив 12 вересня 2018 року в конференц-залі БЦ «Compass FM» (м. Київ, вул. Смоленська, 31-33). Організатором форума виступила Компанія «Бізнес Саміт».
До уваги учасників форуму було представлене  краще  програмне забезпечення, технології, інновації,  реалізовані проекти в області побудови, модернізації, оптимізації та управління ІТ-інфраструктурою та ЦОД, кращі рішення по ІТ-безпеці і кіберзахисту, новітнє програмне забезпечення, послуги ЦОД і хмарні рішення, технології та рішення для забезпечення захищеності, надійності і безперебійності роботи бізнесу.

Програма форуму

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн