Публічний звіт Голови Державної архівної служби України

Заступник директора ЦДЕА України Паламарчук Л. В. була присутня на публічному звіті Голови Державної архівної служби України Баранової Т. І., який відбувся у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60.

Із вступним словом до присутніх на публічному звіті звернувся декан історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор історичних наук, професор кафедри новітньої історії України Патриляк І. К.

Під час звіту було презентовано інформацію про проведені у 2018 році заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та розглянуті інші питання, пов’язані із реалізацією державної політики в галузі архівної справи, діловодства та створення і функціонування державної системи страхового фонду документації.

Фоторепортаж

  
 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн