П’ятий Національний форум IT-директорів органів влади «Довіра у цифровому суспільстві»

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у роботі П’ятого Національного форуму IT-директорів органів влади «Довіра у цифровому суспільстві», що відбувся в Конгрес-холі «Mercure» (м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6). Організаторами заходу виступили Міністерство цифрової трансформації України та Проєкт підтримки «EGOV4UKRAINE» програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Під час роботи форуму обговорювалися питання  співпраці між Україною та Європейським Союзом у розвитку цифрового суспільства в Україні, розглядалися важливі аспекти, пов’язані з законодавством, принципом «безпечний за замовчанням» в ІТ-системах, конфіденційністю та захистом  даних. Також були розглянуті питання розвитку концепції «Держава у смартфоні» та проведено аналіз, як  система електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів  «Трембіта» та інформаційна  система «Вулик» сприяють запровадженню довіри у цифровому суспільстві та посилюють  розвиток електронного урядування та децентралізацію в Україні.

У заході взяли участь понад 330 фахівців з органів влади усіх рівнів та представники донорів, що прагнуть підтримувати розвиток електронного урядування в Україні.

Програма заходу

Детальніше

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26 лютого 2020 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у відкритій зустрічі з українським мандрівником, науковцем, письменником, фондоутворювачем ЦДЕА України Валерієм Петущаком з нагоди його 80-річчя. Захід відбудеться о 14:00 в конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Прес-реліз.

Афіша

Виставки онлайн