Click to listen highlighted text!

П’ятий Національний форум IT-директорів органів влади «Довіра у цифровому суспільстві»

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у роботі П’ятого Національного форуму IT-директорів органів влади «Довіра у цифровому суспільстві», що відбувся в Конгрес-холі «Mercure» (м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6). Організаторами заходу виступили Міністерство цифрової трансформації України та Проєкт підтримки «EGOV4UKRAINE» програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Під час роботи форуму обговорювалися питання  співпраці між Україною та Європейським Союзом у розвитку цифрового суспільства в Україні, розглядалися важливі аспекти, пов’язані з законодавством, принципом «безпечний за замовчанням» в ІТ-системах, конфіденційністю та захистом  даних. Також були розглянуті питання розвитку концепції «Держава у смартфоні» та проведено аналіз, як  система електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів  «Трембіта» та інформаційна  система «Вулик» сприяють запровадженню довіри у цифровому суспільстві та посилюють  розвиток електронного урядування та децентралізацію в Україні.

У заході взяли участь понад 330 фахівців з органів влади усіх рівнів та представники донорів, що прагнуть підтримувати розвиток електронного урядування в Україні.

Програма заходу

Детальніше

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!