Click to listen highlighted text!

Підписання договору про співпрацю з НТУ

Між ЦДЕА України та Національним транспортним університетом відбувся обмін підписаними 10 липня 2020 року примірниками договору про співпрацю. Під час офіційного передавання підписаних примірників договору Національний транспортний університет представляв Юрій Палеха, професор Кафедри інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки цього університету.

На фото: Юрій Палеха, професор Кафедри інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки Національного транспортного університету (ліворуч), Юрій Ковтанюк, директор Центрального державного електронного архіву України. 16 липня 2020 року. Київ, вул. Солом’янська, 24. ЦДЕА України.
Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!