Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Результати дослідження Грузинської неурядової організації «Інститут розвитку свободи інформації»

Грузинська неурядова організація «Інститут розвитку свободи інформації» (The Institute for Development of Freedom of Information (IDFI)) у партнерстві з міжнародними науковцями провела дослідження в рамках проєкту «Оцінка відкритості державних архівів у пострадянських республіках та країнах Східного блоку» у 2019-2020 роках.

Дослідження встановило рейтинги прозорості національних архівів 18 країн та високо оцінило роботу українських державних архівів під час пандемії. Результатом цього дослідження стала публікація статті «Відкритість державних архівів у пострадянських республіках та державах Східного блоку під час пандемії коронавірусу» («Openness of State Archives in Post-Soviet Republics and Eastern Bloc States During the Coronavirus Pandemic»), яка містить посилання на «Методичні рекомендації з охорони праці для працівників архівних установ під час карантину та після його скасування», в розробці яких взяли участь директор Центрального державного електронного архіву України Ковтанюк Юрій та головний спеціаліст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Передерій Наталія спільно з Державною архівною службою України, Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства, ГО «Спілка архівістів України».

 

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!