Результати дослідження Грузинської неурядової організації «Інститут розвитку свободи інформації»

Грузинська неурядова організація «Інститут розвитку свободи інформації» (The Institute for Development of Freedom of Information (IDFI)) у партнерстві з міжнародними науковцями провела дослідження в рамках проєкту «Оцінка відкритості державних архівів у пострадянських республіках та країнах Східного блоку» у 2019-2020 роках.

Дослідження встановило рейтинги прозорості національних архівів 18 країн та високо оцінило роботу українських державних архівів під час пандемії. Результатом цього дослідження стала публікація статті «Відкритість державних архівів у пострадянських республіках та державах Східного блоку під час пандемії коронавірусу» («Openness of State Archives in Post-Soviet Republics and Eastern Bloc States During the Coronavirus Pandemic»), яка містить посилання на «Методичні рекомендації з охорони праці для працівників архівних установ під час карантину та після його скасування», в розробці яких взяли участь директор Центрального державного електронного архіву України Ковтанюк Юрій та головний спеціаліст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Передерій Наталія спільно з Державною архівною службою України, Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства, ГО «Спілка архівістів України».

Детальніше на вебсайті «Інституту розвитку свободи інформації»

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн