Click to listen highlighted text!

РКІ Forum UA-2019

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у щорічному «РКІ Forum UA-2019», організованому Всеукраїнською асоціацією «Інформаційна безпека та інформаційні технології», що відбувся в першому інноваційному парку в Україні «UNIT.City» (м. Київ, вул. Дорогожицька, 3).

В рамках роботи форуму проведено професійний діалог щодо стану та перспектив розвитку України, як електронної держави в її правових, технологічних та економічних аспектах, а також в контекстах кібербезпеки та захисту персональних даних, що сприятиме прийняттю виважених і зрілих рішень з боку держави.

Робота першого дня форуму передбачала наступні питання:

Пленарне засідання 1.1.  Закон України «Про електронні довірчі послуги» рік у силі: перші кроки, здобутки, провали та прогалини.

Пленарне засідання 1.2.  Наука та іновації на сторожі прав громадян. Блокчейн: можливості та реалії.

Панельна дискусія 1.3.  Технології РКІ у проєктах та рішеннях електронного урядування в Україні та світі.

Панельна дискусія 1.4. Актуалізація нормативно-правової бази у сфері електронних довірчих послуг в Україні.

Панельна дискусія 1.5. Юридичні кейси реалізації закону та використання технологій РКІ для юридично значущого електронного документообігу.

Під час проведення панельної дискусії 1.3. Юрій Ковтанюк виступив з доповіддю на тему «Застосування засобів КЗІ у новому форматі даних електронного документообігу та архівного зберігання електронних документів».

До участі у форумі були запрошені: представники органів державної влади, державні реєстратори та нотаріуси, фахівці кіберзахисту та розробники засобів електронної ідентифікації та електронного цифрового підпису, оператори мобільного зв’язку,  працівники банківськіх установ, практикуючі юристи та судові експерти, академічна спільнота та суб’єкти стандартизації, приватні інвестори, постачальники ІТ-рішень.

Програма форуму

Детальніше

Фоторепортаж

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!