Click to listen highlighted text!

Робоча зустріч архівістів з представниками СУП

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у робочій зустрічі, що відбулася у Державній архівній службі України (далі Укрдержархів) з представниками Громадської організації «Спілка українських підприємців» щодо створення дорожньої мапи для прискорення створення безпаперових технологій у діловодстві та архівній справі для їх впровадження у діяльність підприємців України.
У нараді взяли участь від Укрдержархіву: перший заступник Голови Тетяна Ємельянова, директор департаменту архівної справи Ірина Дубок, начальник відділу формування Національного архівного фонду Марина Кузнєцова, головний спеціаліст того ж відділу Валентина Садовнікова. Від Громадської організації «Спілка українських підприємців»: Голова Комітету з інформаційно-комунікаційних технологій Олександр Вернигора, заступник Голови комітету Артем Фреюк і секретар комітету Анна Барабанова.
Зустріч відбулась у конструктивній атмосфері. Архівісти розповіли підприємцям про підсумки своєї діяльності з означеного напряму у 2021 році та плани на 2022 рік. Висловлена інформація була сприйнята представниками Громадської організації «Спілка українських підприємців» позитивно.
За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості щодо підтримки Громадською організацією «Спілка українських підприємців» ініціатив Укрдержархіву щодо створення безпаперових технологій у діловодстві та архівній справі відповідно до чинного законодавства і міжнародних стандартів.

Детальніше на офіційній сторінці Facebook Громадської організації «Спілка українських підприємців»

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!